Witamy w Klinice Health Point Wrocław

Jakub Durczak i Marcel Mieszkalski – założyciele kliniki Health Point we Wrocławiu

Dziś jest ten dzień, w którym nie pozostaje nam nic innego jak powiedzieć DZIEŃ DOBRY, by przywitać Cię w klinice Health Point. To miejsce jest spełnieniem naszych marzeń i zawodowych ambicji i jesteśmy szczęśliwi, że tworzą je wspaniali ludzie, którym z pewnością możesz powierzyć swoje zdrowie. Za nami oficjalne otwarcie, które upłynęło w atmosferze radosnych rozmów i integracji wśród członków zespołu. Nie zabrakło też garstki przyjaciół, którzy odwiedzili naszą klinikę, by towarzyszyć nam w tym ważnym dniu. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i dobre słowo na temat naszej inicjatywy i nowego miejsca na terapeutycznej mapie Wrocławia. Teraz najwyższy czas, by zakasać rękawy i zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Podopiecznych, którzy już po Świętach Wielkanocnych odwiedzą naszą klinikę. 

Jest wiele dróg, które mają nas prowadzić do upragnionego celu. Gdy w grę wchodzi zdrowie, warto wybrać sprawdzoną drogę”— tą dewizą kieruje się Health Point, w którym już teraz możesz sprawnie i szybko umówić swoją wizytę.

Nasza rejestracja telefoniczna pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 20:00. Nasze rejestratorki odpowiedzą na ewentualne pytania lub wątpliwości. Podpowiedzą jak do nas dojechać i jak się przygotować do pierwszej wizyty. Z resztą, przygotowaliśmy dla Ciebie stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami, którą znajdziesz tutaj oraz zakładkę z informacjami kontaktowymi, które pozwolą Ci dotrzeć do nas bez przeszkód. 

Korzystając z okazji pragniemy wspólnie z całym zespołem złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i pełnych uśmiechu Świąt Wielkiej Nocy. Niech ten czas upłynie pod znakiem bliskości i rodzinnego szczęścia. Wesołych Świąt dla Ciebie i dla osób bliskich Twojemu sercu.

Pamiętaj, że jeśli poddasz się świątecznemu podjadaniu i pojawią się w związku z tym jakieś problemy zdrowotne, to teraz masz już do kogo się z nimi zgłosić.

Ściskamy wirtualnie i pozdrawiamy,

Marcel Mieszkalski i Jakub Durczak

wraz z zespołem kliniki Health Point Wrocław

Skomentuj