Pierwsza wizyta u osteopaty

Jak się przygotować do pierwszej wizyty u osteopaty?

Gdy wybierasz się na pierwszą wizytę u osteopaty, warto zadbać o kilka istotnych kwestii.

Nasze doświadczenia pokazują, że Twój komfort podczas pierwszej wizyty jest bardzo ważny dla całego procesu diagnostyki i terapii.  Chcemy byś w klinice Health Point we Wrocławiu czuł/a się swobodnie, dlatego zachęcamy do właściwego przygotowania się do pierwszej wizyty.

Najważniejsze rzeczy, o które warto zadbać przed wejściem do gabinetu

Nasza klinika nie posiada stacjonarnej rejestracji, dlatego po wejściu do kliniki Health Point usiądź wygodnie w poczekalni, napij się wody, skorzystaj z naszych broszur edukacyjnych, a o umówionej godzinie Twój terapeuta zaprosi Cię do gabinetu.

Jak wygląda pierwsza wizyta u osteopaty?

W klinice Health Point we Wrocławiu pracują specjaliści w dziedzinie osteopatii. Pierwsza wizyta u osteopaty rozpoczyna się kompleksowym wywiadem i badaniem pacjenta, nawiązującymi do zgłaszanych dolegliwości, objawów, historii choroby, dotychczasowego leczenia, by jak najlepiej ustalić przyczynę Twojego problemu.

Przygotuj się także, że nasi specjaliści moga zapytać o kwestie, które w pierwszej chwili mogą Ci się wydawać niezwiązane z aktualnymi dolegliwościami. Spróbuj spisać sobie przebyte urazy, operacja i zabiegi chirurgiczne czy listę przyjmowanych leków.

Osteopata zwykle już podczas pierwszej wizyty rozpoczyna terapię, a po jej zakończeniu odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, a także przekaże zalecenia, które będą zapobiegać nawrotom dolegliwości. Jeżeli będzie potrzebna kolejna wizyta, to osteopata zaproponuje Ci dogodny termin oraz omówi z Tobą jak widzi cały proces terapii.

Umów się na swoją pierwszą wizytę u osteopaty we Wrocławiu, wybierając naszych sprawdzonych specjalistów!

Wizytę możesz umówić online  lub telefonicznie pod numerem 792 542 652.

Skuteczni specjaliści w dziedzinie osteopatii

Jakub Durczak

Osteopata dorosłych i dzieci

Pomoże Ci, m. in. w przewlekłych bólach głowy, ostrych bólach kręgosłupa, bolesnych miesiączkach i problemach trawiennych. U maluszków wspomaga terapię asymetrii, zaburzeń napięciowych, deformacji główki, kolek czy niedrożnych kanalików łzowych.

Marcel Mieszkalski

Osteopata dorosłych

Pomoże Ci, m. in. w napięciowych bólach głowy, ostrych i przewlekłych bólach kręgosłupa, bolesnych miesiączkach, dolegliwościach w przebiegu ciąży i połogu.

Osteopata dorosłych

Dawid Gut

Pomoże Ci, m. in. w migrenach, bólach pleców, bólach barków i kolan. W ramach terapii nerwu błędnego wspomaga też Pacjentów z zespołem jelita drażliwego, refluksem oraz SIBO.

Pacjenci o naszych osteopatach

testimonial icon

Katarzyna

po wizycie u Jakuba Durczaka

“ Natychmiast poczułam poprawę zdrowia, już po pierwszej wizycie, szczerze polecam i bardzo dziękuję! Pan Jakub podpowiada ponadto jak warto kontynuować stan polepszania zdrowia i jak je utrzymać. Pełen pakiet w pigułce jednego Pana Jakuba, polecam!

testimonial icon

Martyna

po wizycie u Marcela Mieszkalskiego

“ Jestem pacjentką pana Marcela od lat. Spektrum dolegliwości w których mi pomógł jest ogromna. Co istotne w pracy z pacjentem, zawsze z gabinetu wychodzę poinformowana. Wiem, co dzieje się w moim organizmie oraz co jest przyczyną dolegliwości. Wizyta nie kończy się nigdy wraz z wyjściem z gabinetu, Pan Marcel dba o pacjenta także po wizycie- zleca ćwiczenia, dopytuje o stan, troszczy się. Polecam, bo to najlepszy specjalista jakiego znam! Dziękuję!

testimonial icon

Nikola

po wizycie u Dawida Guta

“ Polecam to za mało... Jeśli chcesz skutecznie zadbać o swoje zdrowie i pozbyć się problemu to rezerwuj termin u Dawida. Skuteczny, sumienny, zaangażowany i rzeczowy specjalista o ogromnej wiedzy i mocy sprawczej. Cuda działa!

Szczegóły wizyty

Terapeuci: Jakub Durczak, Marcel Mieszkalski, Dawid Gut
Kiedy wybrać: bóle głowy, bóle kręgosłupa, bóle stawów, bóle brzucha, problemy trawienne, wzmożony stres
Czas trwania: 30-45 minut
Koszt: 190-220 zł

Jeśli potrzebujesz pomocy specjalisty, nie zwlekaj i już teraz umów swoją pierwszą wizytę

+48 792 542 652

Umów się telefonicznie