Co leczymy?

Terapia bólu w klinice Health Point we Wrocławiu.

Terapia bólu

Specjalizujemy się w terapii bólu pacjentów w każdym wieku. Pomożemy Ci niezależnie od tego czy zmagasz się z bólem pleców, głowy czy stawów obwodowych. Zarówno w stadium ostrym jak i przewlekłym.

Terapia trzewna w Klinice Health Point we Wrocławiu.

Terapia trzewna

Pomożemy Ci się uporać z uciążliwymi dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi. Poprawimy jakość Twojego życia eliminując refluks i zgagę, biegunki, wzdęcia oraz zaparcia.

Terapia pooperacyjna

Pomożemy Ci wrócić do sprawności po operacjach
i zabiegach chirurgicznych. Pracuj z nami po rekonstrukcji więzadeł, usunięciu przepukliny krążka międzykręgowego czy operacji kosmetycznej.

Terapia kobiet w ciąży i w okresie połogu w Klinice Health Point we Wrocławiu.

Terapia w ciąży i połogu

Pracujemy z typowymi problemami w okresie ciąży, okołoporodowo i w połogu. Skorzystaj z naszej pomocy, gdy masz obrzęki, bóle pleców, zastój pokarmu, nietrzymanie moczu czy rozejście kresy.

Terapia pourazowa

Kompleksowo zaopatrzymy twoje kontuzje i urazy, pozwalając na zdrowy powrót do sportu czy ulubionej aktywności. Odwiedź nas po upadkach, złamaniach, skręceniach czy wypadkach samochodowych.

Psychoterapia

Nie lekceważ swoich potrzeb i porozmawiaj ze specjalistą, który w ramach indywidualnej terapii pomoże Ci przejść przez trudności i wskaże możliwe rozwiązania.

Terapia dzieci

Wspomagamy prawidłowy rozwój noworodków, niemowląt, dzieci przedszkolnych i szkolnych. Skutecznie radzimy sobie, m.in, z kolkami i ulewaniem, zaburzeniami rozwojowymi czy wadami postawy.

Terapia sportowców

Pomagamy eliminować przeciążenia potreningowe
i dbamy o Twoją regenerację powysiłkową.
Z nami sprawnie wrócisz do sportu i aktywności po przebytej kontuzji.

Terapia blizn

Zaopatrzymy Twoją bliznę pod kątem tego jak ją odczuwasz, jak się porusza i pod kątem tego jak Ty się z nią estetycznie czujesz. Pracujemy z bliznami po urazach, operacjach i po oparzeniach

Sprawdzone

Metody terapii

Pomoże Ci nasz interdyscyplinarny zespół specjalistów pracujący
z wykorzystaniem aktualnych i efektywnych metod terapeutycznych