FAQ

Pytania dotyczące kosztów

• Koszt wizyty w zależności od terapeuty wynosi od 170 zł do 250 zł

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny w wyjątkowych przypadkach. Wówczas uprzedzamy o tym przed rozpoczęciem terapii.

O uiszczenie opłaty za wizytę poprosi Cię terapeuta prowadzący na koniec każdej wizyty.

Akceptujemy płatności gotówką i kartą płatniczą.

Nie praktykujemy sprzedaży pakietów, gdyż każdy proces terapii jest indywidualny i nie jesteśmy w stanie z góry przewidzieć ilości spotkań z konkretnym Pacjentem.

To bardzo indywidualna kwestia. Wszelkie wytyczne dotyczące prognozowanego czasu leczenia poznasz podczas wizyty, po przeprowadzeniu badania i postawieniu wstępnej diagnozy.

 

Pytania dotyczące wizyty

Czas wizyty jest dobierany indywidualnie do potrzeb konkretnego pacjenta. W zależności od formy terapii i/lub terapeuty prowadzącego wizyta trwa zazwyczaj
od
30 do 60 minut.

Na wizytę zabierz przede wszystkim chęć do wspólnej pracy nad poprawą Twojego zdrowia. Jeśli dysponujesz badaniami obrazowymi, tj. RTG, MRI, USG czy tomografia to warto wziąć je ze sobą. Podobnie w przypadku wyników badań laboratoryjnych, wypisów ze szpitala czy opisów historii choroby od innych specjalistów.

Ubierz się w wygodny, sportowy strój, który nie będzie Cię krępował i umożliwi prawidłową ocenę wizualną postawy oraz badanie manualne. 

Staraj się nie spożywać posiłków około godziny przed wizytą.

Jeśli jesteś w ciąży lub w trakcie miesiączki, poinformuj o tym swojego terapeutę.

W klinice bądź kilka minut wcześniej, by się wyciszyć i przygotować do wizyty.

Pytania dotyczące dojazdu

Nasza klinika znajduje się przy ul. Benedykta Polaka 4/7U we Wrocławiu. Wejście do gabinetu znajduje się od strony budynku i placu parkingowego Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

• Jeśli wybierasz się do nas samochodem to najwygodniej dojechać na ulicę Polaka od strony ulic Szczytnickiej i Curie-Skłodowskiej.

• Jeśli wybierasz się do nas komunikacją miejską to wysiądź na przystanku 'Most Grunwaldzki', skąd pozostanie ci 200 m spaceru do naszej kliniki.

Wybieram autobus: linie 145, 146, 149, D
Wybieram tramwaj: linie 4, 16, 33, 70

Możesz też do nas dotrzeć spacerem wzdłuż malowniczego brzegu Odry od strony Ostrowa Tumskiego lub od strony wybrzeża Stanisława Wyspiańskiego. Klinika Health Point znajduje się w sąsiedztwie ceglanego budynku i dużego placu parkingowego Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wypełnij formularz

Powyżej brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie? Zadaj je i wyślij za pomocą poniższego formularza