Masaż relaksacyjny

To odmiana masażu klasycznego, który obejmuje plecy oraz kończyny górne i dolne. Terapeuta wykonuje płynne, miękkie ruchy, takie jak głaskanie, ugniatanie, rozcieranie i oklepywanie, ale z odpowiednią siłą i szybkością, tak aby można było wejść w głęboki stan relaksu, który pomaga oderwać się od codziennych problemów i wyciszyć. Pomieszczenie, w którym jest wykonywany masaż jest specjalnie przygotowywane, cudowny klimat tworzą świece, ciepłe olejki i lecąca w tle muzyka. Szczególnie warto wybrać ten rodzaj zabiegu, kiedy borykamy się z długotrwałym stresem, poczuciem braku energii, uczuciem napięcia mięśniowego, zmęczenia czy bezsennością.

Korzyści z wybrania tej formy terapii:

Jak wygląda wizyta w Health Point?

Zabieg trwa około 60 minut. Wizytę rozpoczyna krótki wywiad, który pozwala terapeucie lepiej poznać Ciebie i środowisko, w którym na co dzień funkcjonujesz. To bardzo ważne, aby kompleksowo o Ciebie zadbać i wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.

Specjaliści tej metody

Katarzyna Sierociuk

Ambitna, pracowita i empatyczna fizjoterapeutka, która zadba o Twoje zdrowie i urodę. Specjalizuje się w masażu, zabiegach Kobiedo i fizjoterapii uroginekologicznej.