Poznaj

Klinikę Health Point

W klinice Health Point czeka na Ciebie kompleksowa pomoc w rożnorodnych dolegliwościach i bólu. Nie musisz czekać w długich kolejkach! Skontaktuj się z naszą rejestracją, a my gwarantujemy Ci ekspresową wizytę u specjalisty.

Czekamy na Ciebie, jeśli jesteś osobą dorosłą, która zmaga się z bólem, doznała urazu, oczekuje na operację lub jest już po zabiegu. Wspólnie zaplanujemy Twoją rehabilitację.

A może jesteś w ciąży lub się do niej przygotowujesz? Nasza fizjoterapeutka uroginekologiczna pomoże Ci przejść przez ten wyjątkowy czas w zdrowiu i komforcie.

Health Point to miejsce przyjazne również dzieciom. Fizjoterapia i osteopatia pediatryczna, to doskonały wybór dla wspomagania rozwoju Twojego malucha.  Starsze dzieci diagnozujemy pod kątem wad postawy i w razie potrzeby programujemy plan terapii i ćwiczeń korekcyjnych, a do tego zalecamy aktywności, które wspomagają proces rehabilitacji.

No i wreszcie zajrzyj do nas, gdy zwyczajnie potrzebujesz się zrelaksować. Znajdziesz u nas wytchnienie od codziennego pędu i stresujących wydarzeń, dzięki świetnym masażom relaksacyjnym czy masażom Kobido (japoński masaż twarzy).

Z kolei, gdy potrzebujesz ruchu i aktywności pod okiem specjalisty, to zapraszamy na ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów i trenerów medycznych.

Specjaliści, którzy rozwiążą Twój problem