Masaż Kobido

Kobido – to niechirurgiczny lifting twarzy, najbardziej zaawansowana i najtrudniejsza technika masażu twarzy w Japonii, jeśli nie na świecie. Charakterystyczną cechą Kobido jest szybkość z jaka terapeuta wykonuje zabieg, który obejmuje twarz, szyję i dekolt. A składa się on z: masażu tkanek głębokich, relaksacji, drenażu limfatycznego, liftingu i akupresury. Techniki wykonywane wolno dostarczają głębokiego relaksu oraz niwelują napięcia mięśniowe, natomiast przejście do szybkich i intensywnych ruchów stymuluje metabolizm komórkowy, co przyczynia się do szybszej regeneracji skóry, a dzięki temu uzyskujemy efekt liftingu i wygładzenia. Ta unikalna kompilacja technik masażu sprawia, że twarz staje się promienna, wypoczęta i pełna blasku oraz wpływa na ogólna poprawę samopoczucia.

Korzyści z wybrania tej formy terapii:

Jak wygląda wizyta w Health Point?

Masaż liftingujący KOBIDO to 1,5 godzinny zabieg rewitalizujący. Zapewnia głęboki relaks, spłycenie zmarszczek, spowalnia procesy starzenia się skóry, poprawia ukrwienie i jędrność skóry twarzy oraz dekoltu. Obejmuje masaż skóry głowy, twarzy, dekoltu, szyi i pleców. Zakończony jest aplikacją tejpów w celu utrwalenia efektu. Najlepiej, gdy jest powtarzany co 2 tygodnie.

Specjaliści tej metody

Katarzyna Sierociuk

Bio i doświadczenie zawodowe Katarzyna Sierociuk jest ambitną, empatyczną i chętnie czerpiącą nową wiedzę studentką 5-go roku fizjoterapii. Swoje umiejętności poszerza na wielu kursach masażu. Ma otwarte i indywidualne podejście do pacjenta. Specjalizuje się w masażu liftingujacym KOBIDO oraz masażach całego ciała, np. relaksacyjnym czy masażu tkanek głębokich. Dodatkowo spełnia…